Medycyna

estetyczna

 

Medycyna Estetyczna Kępno

To jak siebie postrzegamy oraz w dużej mierze to jak postrzegają nas inni wpływa na nasze samopoczucie. Aby długo cieszyć się młodym wyglądem, korygować drobne niedoskonałości a poprzez to zyskać pewność siebie i komfort warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

UMÓW SIĘ DO STOMAPOLIS!

Medycyna estetyczna

 

Medycyna Estetyczna to ciągle rozwijająca się gałąź medycyny zorientowana na działania zapobiegawcze w procesie starzenia się skóry lub rekonstrukcyjno- naprawcze mające odtworzyć stan sprzed tego procesu. Poza problematyką starzenia medycyna estetyczna zajmuje się korektą defektów(subiektywnych lub obiektywnych) takich jak np. wąskie usta, miejscowa otyłość, cellulit, zapadnięte policzki, głębokie bruzdy nosowo-wargowe.

W odróżnieniu od chirurgii plastycznej zabiegi są minimalnie inwazyjne, wykonywane w znieczuleniu miejscowym, nie wymagają pobytu w szpitalu ani długotrwałej rekonwalescencji. 

Nasze usługi

Wykonywane usługi!

W Stomapolis wykonujemy między innymi: powiększanie us oraz wypełnanie zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, usługi modelowania konturu twarzy, zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej ( BOTOX) – do wygładzania zmarszczek, redukcję miejscowej otyłości przez ostrzykiwanie obszaru ciała preparatem usuwającym tłuszcz z komórek tłuszczowych ( Lipoliza). 

UMÓW SIĘ

Pasja i determinacja oraz wieloletnie przygotowania osób tworzących Stomapolis zaowocowały przyjaznym i profesjonalnym miejscem.

Każdy pacjent jest tutaj wyjątkowy i witany zawsze z uśmiechem : )

Adres

ul. Warszawska 78
63-600 • Kępno

Umów wizytę:

+48 500 395 161