Pasja i determinacja oraz wieloletnie przygotowania osób tworzących Stomapolis zaowocowały przyjaznym i profesjonalnym miejscem. Każdy pacjent jest tutaj wyjątkowy i witany zawsze z uśmiechem przez nasz wykwalifikowany personel. Komfortowa poczekalnia oraz przyjemne, ciepłe kolory wnętrza pozwolą z przyjemnością spędzić u nas czas całkowicie redukując stres związany z wizytą u dentysty. Nowoczesny sprzęt umożliwia wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Szanując czas naszych pacjentów wizyty zawsze umawiane są na wyznaczoną godzinę a przyjęcia realizowane są punktualnie.

Zespół Stomapolis, mając na uwadze dobro pacjentów i jakość oferowanych usług kieruje się czterema zasadniczymi wartościami: solidnością, zaufaniem, profesjonalizmem i troską.

SOLIDNOŚĆ – w procesie leczenia najważniejsza jest właściwa diagnoza. Dzięki precyzyjnemu określeniu przyczyny dolegliwości, pacjenci mogą być pewni że lekarze stosują odpowiednią terapię prowadzącą do wyleczenia. Dostęp do nowoczesnych technik, specjalistyczny sprzęt i najlepsze na rynku materiały oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji pozwala rzetelnie realizować nawet najbardziej skomplikowane plany leczenia.

ZAUFANIE – nasza klinika jest miejscem, którego filozofia opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku pacjentów, lekarzy i pozostałych współpracowników dlatego dbamy o to aby pacjent miał pełną informację na temat stanu swojego uzębienia, planowanych metod leczenia i oczekiwanych rezultatów. Nie żałujemy czasu na rozmowę, podczas której odpowiadamy na wszelkie pytania w prosty, łatwy do zrozumienia sposób co pozwala rozwiać wątpliwości i obawy pacjentów.

PROFESJONALIZM – wieloletnie przygotowanie, odbyte szkolenia i wypracowane standardy pozwalają zaoferować pacjentom szeroki wachlarz usług na najwyższym poziomie. Szczególną wagę przykładamy do tego aby motywować pacjentów do leczenia i dbałości o zdrowie jamy ustnej, przeprowadzamy instruktaże higieny dla dzieci i dorosłych, przełamujemy lęki i stereotypy związane z leczeniem stomatologicznym.

TROSKA – kiedy dzieje się coś niepokojącego nasi pacjenci zawsze mogą skontaktować się z nami telefonicznie lub przyjść mimo, że nie byli umówieni i otrzymają poradę oraz pomoc także w dniach wolnych od pracy. Dzięki kontaktom z ośrodkami naukowymi i badawczymi możemy pokierować leczeniem, które nie jest możliwe do zrealizowania w warunkach ambulatoryjnych (hospitalizacja, zabiegi w znieczuleniu ogólnym)