DIAGNOSTYKA – W Stomapolis wykonujemy cyfrowe zdjęcia RTG zębów, łatwo i bezpiecznie dla pacjenta co przyspiesza podjęcie decyzji metodzie dalszego leczenia.

NANO CZĄSTKI SREBRA – to srebrne drobinki o wielkości miliardowej części metra, ich rozmiar sprawia, że z łatwością wnikają przez błony komórkowe bakterii, zmieniają normalny przebieg procesów komórkowych powodując śmierć drobnoustrojów. Dzięki ogromnemu potencjałowi bakteriobójczemu i grzybobójczemu w Stomapolis używamy srebra w postaci nanocząstek do płukania kanałów korzeniowych w procesie leczenia kanałowego co zapobiega późniejszym wtórnym infekcjom kanałów, płukania zakażonych zębodołów, płukania kieszeni dziąsłowych u pacjentów z chorobami przyzębia(dawniej parpdontoza) i dezynfekowania powierzchni błony śluzowej.

NANO CZĄSTKI ZŁOTA – mają działanie bakterio- i grzybobójcze, zwalczają infekcje, są stosowane w terapii nowotworów i chorób reumatoidalnych. W Stomapolis używamy nano cząstek złota z połączeniu z witaminą C, która wzmacnia układ immunologiczny , chroni przed infekcjami, uczestniczy w syntezie kolagenu i przyspiesza gojenie ran. To wyjątkowe połączenie jest wykorzystywane przez nas w terapii chorób zapalnych dziąseł jako uzupełnienie zabiegów higienizacyjnych.